Jump to content

Hvor er dette?


bliss X

Recommended Posts

Endeleg har denne tråden tatt turen vestover igjen.

Men kor er dette?

Stygglenge siden jeg har vært der men kan det være Jondal?

Mine kjøretøy pr i dag: "NittiNitti": -90 Land Rover 90, "Bimbo": -93 BMW R1100RS, "Helmut": -08 Knaus Sunliner 808

Grunnet intensiv sensur og shadowbanning har jeg forlatt Fakebook, Insta og Twitter for godt, dere finner meg på https://mewe.com/i/sveinhauge og Telegram

  • Mahatma Gandhi, 1869-1948: Vaksinasjon er en barbarisk praksis og en av de mest fatale av alle vrangforestillinger som er aktuelle i vår tid. Samvittighetsfulle motstandere av vaksinasjon bør om nødvendig stå alene mot hele verden for å forsvare sin overbevisning.
Link to post

God jul til deg og dine Gunga Din.

Men havnen er det værre med.

Det ser ut som om du er i Danmark og de 2 måsarna seier kansje nokke.

Den som aldri har en drøm vil heller aldri oppleve at en drøm går i oppfyllelse

O.H.

Sandvik 945 TAMD41M 163 grønne små hissige hingster.

Link to post

God jul til deg og dine Gunga Din.

Men havnen er det værre med.

Det ser ut som om du er i Danmark og de 2 måsarna seier kansje nokke.

God Jul själv W-945 !

 

det er Danmark......... :yesnod:

 

og måsarna o kunstverket kan ju vara til hjelp.................

 

det er en litt ovanlig havn, kansje ikke så velbesökt o känd !

S/Y Gunga Din

Link to post

Bilde

 

Her gjelder de vanlige regler for at medlemmer som bor innenfor en rimelig avstand må vente litt med å svare.

 

For andre vil dette være en julenøtt. Jeg har merket meg at diskusjonen ofte konsentrerer seg om bilder fra Den Indre Krets, men forsøker meg nå som førstegangsbidragsyter i denne sammenhengen.

 

To tips:

1. Det er ikke bare de store byene som kan ha det.

 

2. Svaret ligger til venstre i bildet

Laholm

Link to post

Jeg har merket meg at diskusjonen ofte konsentrerer seg om bilder fra Den Indre Krets, men forsøker meg nå som førstegangsbidragsyter i denne sammenhengen.

Veldig hyggelig at flere bidrar. Flott bilde - for meg minner det om Sverige - i fjorden opp mot Uddevalla, faktisk litt etter at man har rundet sørover rett før nye E6 brua Redigert av Bitteliten (see edit history)
Link to post

Hei.

 

Lenge siden jeg har lagt inn noe nå, men hvor ligger denne tyskeren med sin parabolantenne i solnedgangen?

(Elg i solnedgang/parabol i solnedgang) Tips, her finnes det et Systembolag.

 

Bilde

Lars H. :sleep::sleep:

Lars H. Helgesen, "Kapteinen" på Trudelutt (Saga27) med hjemmehavn i Son, Oslofjorden

Nettsteder jeg drifter: trudelutt.com oljepionerene.no Skipshunden vår

Som Paschuan i Soten sa på 1920-tallet: Ja, inte är jag mätt, men törstig är jag.

Link to post

Hertevig er ikke noe dumt tips, han ville likt seg meget godt på den turen i går da bildet ble tatt. Men han måtte nok ha beveget seg noe nord for sitt vanlige domene! NN ligger ikke så langt unna, så jeg venter mer allment kjent angivelse før jeg senere i dag legger inn et bilde som bør få flere til å kjenne seg igjen. Tipset om at løsningen finnes ved å se nøye på venstre siden av bildet kan hjelpe.

 

Men i dag ligger isen sånn at jeg lar noen andre teste ut ishuden før jeg går ut.

Laholm

Link to post

Du må være innlogget for å kunne svare.

Logg inn med eksisterende, eller opprett ny, konto.

Opprett ny konto

Gratis og helt uforpliktende

Klikk her for å opprette konto.

Logg inn

Logg inn dersom du har konto

Logg inn


×
×
  • Create New...