Jump to content

Hvor er dette?


bliss X

Recommended Posts

  My Tax skrev:
Det er feil! Det er ikke reperbanen, men gamle rørlegger verkstedet til Kaldnes. Reperbanen kan du ikke se i fra denne vinklen på bildet.

OK! (det laveste lange gule bygget altså?) - du har sikkert rett. Jeg har gått til - og blitt vist rundt i - den gamle reperbanen fra ubåtstasjonen en gang under et kystlag-treff, men ikke sett hvordan det hele ter seg fra Slottsfjellet.

Jan, Hvaler. Båter: 1977-2016 kano; 1987-1994 Nidelv 24; 1994-2009 Hvalerskøyte 29'; 2008 -- Winga Princess; 2016 -- kajakk

Link to post

Hei

Jeg har hørt at hunden ser på ett hull i fjellet på motsatt side av sundet. Hullet skal være uendelig dypt.

Hunden er satt opp fordi det ble sett at en hund gikk inn i hullet og aldri kom opp igjen.

Ser du etter så er det et hull i fjellet på motsatt side

 

Så er spørsmålet om det er sant.

 

Smaapala

Redigert av Smaapala (see edit history)
Link to post

Delta i diskusjonen

Du kan skrive innlegget nå, det vil bli postet etter at du har registrert deg. Logg inn hvis du allerede er registrert.

Guest
Svar på dette emnet

×   Du har postet formatert tekst..   Fjern formattering

  Only 75 emoji are allowed.

×   Innholdet du linket til er satt inn i innlegget..   Klikk her for å vise kun linken.

×   Det du skrev har blitt lagret.   Slett lagret

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...