Jump to content

Hvor mange driftstimer pr år har dere?


Viknes 6BY

Recommended Posts

ca 75timer denne sesongen, synes det har vært en bra sesong egentlig. Men det er nok tøft å hevde seg på baatplassen.no i denne sammenheng.

 

Båten kommer vel på henger snart for litt fiks og oppgraderinger før neste sesong

 

kun 1 natt i båten, men med 2 voksne og 3 barn fra 9mnd til 5år i en Yamarin 5930HT synes jeg det er bra likevel. Gav mersmak på mer båtliv :-D

Redigert av Permagne (see edit history)
Link to post

Ca 65 timer siden mai.. 2 overnattinger..

 

Og nå er det meldt godvær i mange dager.. 23 grader i Trondheim nå.. Dessverre går lørdagen til bryllup, men søndag blir det båtliv:)

 

Båten har forøvrig nå 355 timer siden 2005 fordelt på 3 tidligere eiere og meg..

Båtbensin burde man fått på blåresept! Samme med ankerdrammen. Det er jo den beste medisin! :yesnod:

Link to post

Siden Mai 2011. 2 x 330 timer på 3 sesonger (til nå), 3750nm, Fikk mange motortimer da vi gikk igjennom kanalene i holland + kanaler i Tyskland,

og begge motorene er bare i drift ved avgang og ankomst ellers går vi på 1 motor, har også litt batterilading i de tallene.

Det eneste du vil angre på at du har gjort, er alt det du ikke gjorde. "Do it to day."

Medlem av: Ankerdrammens Venner. OCC,ESF, & SYC.

http://lagoon380careka.blogspot.com/

Link to post

Delta i diskusjonen

Du kan skrive innlegget nå, det vil bli postet etter at du har registrert deg. Logg inn hvis du allerede er registrert.

Guest
Svar på dette emnet

×   Du har postet formatert tekst..   Fjern formattering

  Only 75 emoji are allowed.

×   Innholdet du linket til er satt inn i innlegget..   Klikk her for å vise kun linken.

×   Det du skrev har blitt lagret.   Slett lagret

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...