Jump to content

Kjøpt Summer Dream 28, doen fylles med vann


Bambus200

Recommended Posts

Plotter er vel mer stabilt enn PC da. Men så lenge du får det til å virke så greier du deg vel.

 

Sjekk om det står en pumpe mellom ventilen og utløpet. Hvis ikke er den nok basert på fritt fall. I så fall er det gjerne litt sårbart for å tette seg. Forsøk å pumpe på dassen, og se om det løser proppen.

"First they ignore you, then they ridicule you, then they fight you, then you win." - Mahatma Gandhi
Link to post

Gratulerer med Garmin! Septik: Fra tid til annen finner man det formålstjenlig å benytte dopapir ikke designet for båttoaletter. Slikt papir har det for seg å lime seg sammen i flak. Disse flakene legger seg over- og tetter utløpet. Det kan bli litt hopsasa å få ut alle papirflakene. Særlig hvis ikke båten har opplegg for vakuumtømming. 

Link to post

Da var båten på sjøen igjen. Har fått byttet ventil på dassen, ogplukket ut noen våtservietter og drit, så nå funker den.  Problemet mitt nå er at båtplassen min er innsnevret , slik at jeg ikke kan bruke den. Kommer ikke inn med båten. Så hvis det er noen som har et tips om en plass til leie nær Sandnes sentrum med 350 cm bredde, så er jeg ganske desperat på jakt nå.  

Link to post

Delta i diskusjonen

Du kan skrive innlegget nå, det vil bli postet etter at du har registrert deg. Logg inn hvis du allerede er registrert.

Guest
Svar på dette emnet

×   Du har postet formatert tekst..   Fjern formattering

  Only 75 emoji are allowed.

×   Innholdet du linket til er satt inn i innlegget..   Klikk her for å vise kun linken.

×   Det du skrev har blitt lagret.   Slett lagret

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...