Jump to content

Friske opp sort fenderlist


Sommer2022

Recommended Posts

Jeg testet et lite område med Aceton på min grå fenderlist, og det ble bra. Deretter brukte jeg Autoglym sin "Bumpercare". Det ble som nytt. Jeg bruker "Bumpercare" på alt av plastikk i motorommet på bilen min. Viktig å tørke av etter påføring, ellers så blir det en støvmagnet. Ikke så mye støv på sjøen da. :) Sikkert andre som har flere forslag. Dette er vel en gjenganger på forumet. 

Link to post

Jeg har hatt min Saga 27 med svart fenderlist i gummi i 38 år og har forsøkt mye rart, men som Poly-Eshter sier:

Autoglym sin Bumpercare, ingen over og ingen ved siden. Å vaske og rubbe godt først med Jiff skurekrem, skader heller ikke.

Lars H. Helgesen, "Kapteinen" på Trudelutt (Saga27) med hjemmehavn i Son, Oslofjorden

Nettsteder jeg drifter: trudelutt.com oljepionerene.no Skipshunden vår

Som Paschuan i Soten sa på 1920-tallet: Ja, inte är jag mätt, men törstig är jag.

Link to post

Join the conversation

You can write a topic or comment now, it will be posted after you have registered. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...