Jump to content

Fjør på snorstarter, hvordan får jeg den på plass?


Sturee

Recommended Posts

Er litt usikker på hva du har gjort her, men du begynner med å feste den den ytterse viklingen, og så jobber du deg innover mot sentrum.

Kan se ut som om du har begynt inne, og så dytter du ned fjæra langs ytterkanten. Det er feil rekkefølge...hvis jeg har forstått bildet korrekt.

 

Redigert: OK, ser du har klart det selv mens jeg skrev svar.... :thumbsup:

Redigert av Honduras (see edit history)
Link to post

jeg tok innerste og så mange som jeg kunne inne den "koppen" og dro den inn igjennom sprekken med fingrene, og til slutt med tang. men kom på en ting, kanskje jeg har tatt den på opp ned? det hadde vært kjipt, tengte ikke på det når jeg begynte en gang. får prøve å feste snor på den, og se om den går riktig da, hvis ikke blir det å begynne på nytt, med din metode, den virket myyye bedre en min, for på min måte måtte jeg starte på nytt noen ganger fordi den hoppet ut.

Link to post

Du må være innlogget for å kunne svare.

Logg inn med eksisterende, eller opprett ny, konto.

Opprett ny konto

Gratis og helt uforpliktende

Klikk her for å opprette konto.

Logg inn

Logg inn dersom du har konto

Logg inn


×
×
  • Create New...