Jump to content

Vårtegn i dag..........


Ficher

Recommended Posts

Vårtegn og vårtegn fru blom.... Her sner det og har gjort det siden i går. Det er spådd mer sne i morgen og utover neste uke.

Dette legger seg som glava over isen for å hindre at den skal ha sjans til å smelte innen påsken starter....

... Utsikten for påskeferie utenfor bobleannlegget blir dårligere og dårligere for hver dag her nå, så jeg vurderer å gå inn i en dyp depresjon. Påske i båten blir det uansett... dermed basta.

 

RSL

NestBest - Bestway 40, Oppegård båtforening

Link to post

Oteren leker seg nede i fjæra og hegren sitter å fisker. Skarven holder seg borte fra båten så "drittleen" ser ut til å funke. 1/2 meter snø på flatmark og sola skinner fra skyfri himmel.

 

Nå nærmer det seg sommer...

The old don't have to worry about avoiding temptation. When you're old temptation avoids you.

Link to post

Ligger 6 plasser innenfor meg den ,sitter ombord nu i snøstormen.Dette er lite gøy ,godt jeg har ny dieselvarmer i pappesken på dørken her :cryin: Den må monteres til uka,alt er gjort klart her så det er bare å putte den på plass.

 

Tine IV

Medlem i Solviken båtforening , Redningsselskapet og KNBF
Vi sees på sjøen og lytter på K-77

Link to post
Ligger 6 plasser...

Hadde tenkt meg ned til deg, men det så dødt ut der ute og det var fryktelig kaldt :smiley: Tenkte på å titte inn i bua. Hoppet inn i bilen istedenfor.

 

Ja jeg er i vårstemning nå... :lol:

Håper du er en flink svømmer og steller pent med ungene før du jager de bort fra din plass :wink:

The old don't have to worry about avoiding temptation. When you're old temptation avoids you.

Link to post

Du må være innlogget for å kunne svare.

Logg inn med eksisterende, eller opprett ny, konto.

Opprett ny konto

Gratis og helt uforpliktende

Klikk her for å opprette konto.

Logg inn

Logg inn dersom du har konto

Logg inn


×
×
  • Create New...